Sanayi Dizayn

Dizayn bir ürünün ve ya bu ürünün bir bölümünün dış görünüşüdür.

Ve bu dış görünüş Sanayi dizayn kanununa göre şekil özellikleri, çizgiler, resim, ornamentler, renk uyumundan sağlanmıştır.

Eğer yeni, orijinal bir ürün ve ya paketleme, yazı şekli ve ya fazla ürünler ihtıra ettinizse IP Consulting Ltd. yeni dizaynınız için danışmaya ve adınıza Patent dairesinde kayıtlamak dolayısıyla hizmetinizdedir. Eğer dizaynı kayıtlı olan ürün ihracatı yapıyorsanız IP Consulting Ltd.sınırdışında diğerlerin hakkını çiğnememek ve menfaatınızı korumak için müşaviriniz olabilir. IP Consulting Ltd. kayıtlı olan dizayniniz üzerine haksız rekabet ve sizin dizayninizi kullanan mallar için Sınır kontrölünde haklarınıza ihanet edilmeye karşı problemlerinizi çözebilir.

Sanayi Dizayn

IP Consulting Ltd. sanayi dizayn ve ya dizayn telifinin haklarını korumak ile bağlı mahkemelerde hukuki müşavirlik ve menfaatınızı korumak sağlar.

 

Firmamiz 2002 yılın başında, telif hakkı alanında tam hizmet etmek icin kurulmuştur.

IP Consulting ekibi tecrübeli ve uluslararası tespit edilmiş profesyonel entelektüel mülkiyet yönetmenleri, Avrupa patent temsilcileri, endüstriyel mülkiyet temsilcilerinde ve avukatlardan oluşuyor.

IP Consulting sizin telif hakkınızı, mallarınızı ve hizmetlerinizi etkili şekilde yönetebilir.

IP Consuting endüstriyel mülkiyet, telif ve buna benzer haklar korumacılığı ve aynı arada telif hakkı ve haksız rekabetlerden koruması alanında uzmanlaşmış bir firmadı.

   

   

 • Visit our new site

  Visit our new site IP Consulting.eu - Intellectual Property Consulting Agency
 •  

   

  IP Consulting Google+ page

  IP Consulting Ltd. on LinkedIn