Coĝrafi işaretleri

Coĝrafi işaretleri

Şampanya, Konyak, Bulgaristan yoğurdu. Bunlar üretıldiği yerin adı (yani Coğrafi işaretler) ile dünyaca meşhur olan ürün örnekleridir.

Coğrafi işaretler yer, bölge veya ülke isimleridir. Coĝrafi işaretleri

Coĝrafi işaretleriBu isimler oradan çıkan malı işaret eder ve malın kalitesi büyük ihtimalle o bölgenin coğrafi şartlarına bağlıdır.

Bulgaristan birkaç tane coğrafi işaretlerle bağlı olan mahsus ürün ile meşhurdur. Bunlar: gül yağı, şarap, yoğurt, maden suyu, bitkisel otlar ve ş.g. dir IP Consulting Ltd. Gereken evrakları hazırlayarak Patent dairesinde Coğrafi işaretleri kayıtlar. Evraklar: Kalite belgesi, uygun olan merkezi daireden emir, coğrafi işaretin hudutları için uygun olan bölgenin idaresindenden verilen belgelerdir IP Consulting Ltd. Coğrafi işaretini kullanma hakkınızı mahkemede dahil korur.

IP Consuting

IP Consuting endüstriyel mülkiyet, telif ve buna benzer haklar korumacılığı ve aynı arada telif hakkı ve haksız rekabetlerden koruması alanında uzmanlaşmış bir firmadı.

Firmanın uzmanları haksız rekabet korumasında, Haksız rekabet koruması Heyetin önünde temsilcik ve sınır kontrolü tedbirleri uygulamasında uzmanlaşmıştır.

Firmamız eczacılık kanunculuğu alanında haraketli şekilde çalışmaktadır.

IP Consulting Ltd. ihracatınıza uluslararası koruma sağlamak dolayısıyla hangi ülkelerde ve nasıl şekilde markanızı kayıtlamak yapmanız için sizinle danışmalar yapabilir; markanızın korunmamasına bağlı olan mahkemelerde hukuki müşavirlik, yardım ve menfaatınızı korumak sağlayabilir.

 

   

   

 • Visit our new site

  Visit our new site IP Consulting.eu - Intellectual Property Consulting Agency
 •  

   

  IP Consulting Google+ page

  IP Consulting Ltd. on LinkedIn